logo

Туристична рада

Туристичний рада при Харківському міському голові є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, який створений в березні 2014 року з метою ялиною сприяння розвитку туризму та туристичної інфраструктури міста Харкова, що відповідає сучасним тенденціям і статусу міста.

Рішення Ради мають рекомендаційний характер і можуть бути реалізовані шляхом прийняття відповідних розпорядчих актів міського голови та виконавчого комітету Харківської міської ради. Основною організаційною формою роботи Ради є засідання, які проводяться не рідше одного разу на півроку.

До складу туристичного ради увійшли заступник міського голови, посадові особи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутати міської ради, керівники або інші уповноважені представники підприємств незалежно від форм власності, профільних вищих навчальних закладів. У Ради можуть входити фахівці в сфері туризму, науки, освіти, культури та інших сфер суспільного життя.

Для участі в засіданнях ради можуть запрошуватися експерти, в т.ч. працівники органів державної влади, місцевого самоврядування та іноземні експерти.

Організаційно-технічне забезпечення діяльності Ради здійснюється Департаментом міжнародного співробітництва Харківської міської ради спільно з комунальним підприємством «Центр розвитку міжнародного співробітництва».

Основними завданнями Ради є:

– Аналіз и узагальнення проблем, что стрімують розвиток туризму та туристичної інфраструктурі міста Харкова
– Розробка пропозіцій, проектів, програм зі стимулювання розвитку туризму міста Харкова
– Формування та комунальної позіції міської влади и підприємств туристичної Галузі относительно Шляхів розвитку и Вдосконалення туристичної Галузі
– Розробка пропозіцій, проектів и програм, что надходять від виконавчих ОРГАНІВ Харківської міської ради, підприємств, науково-дослідніх ОРГАНІЗАЦІЙ, жителей міста и т.д., з метою розвитку туризму и супутніх галузь міста Харкова
– Ініціювання пропозицій, проектів і програм, спрямованих на розвиток туристичної галузі міста Харкова і т.д ..

Зв'язок з департаментом

Не потрапляє під дію Закону про запит на отримання публічної інформації

Тема звернення