logo

Як відзначити 14 лютого в Харкові

Харків багатий на культурні заходи і до Дня Святого Валентина готує для закоханих пар багато цікавого: кінопокази, тематичні концерти, особливі романтичні екскурсії і спеціальна програма в Парку Горького.

Святкова програма в Парку Горького
До Дня закоханих міський парк готує святкові виступи і романтичну програму, в якій закохані зможуть взяти участь в жартівливій церемонії одруження, розвісити валентинку на Дереві любові і потанцювати зі своєю половинкою.
Початок: 15:00

Екскурсія на ретро-трамваї

14 лютого можна буде покататися на ретро-трамваї 1952 роки від Південного вокзалу через центр міста до Кінного ринку. Трамвай буде рухатися зі швидкістю 13 км на годину, тому ви зможете добре розглянути всі визначні пам’ятки і послухати цікаві розповіді гідів про найяскравіших любовних історіях Харкова.

Початок: 18:00

Реєстрація на сторінці в Фейсбуці

Кінопоказ в Fabrika.space

Для всіх закоханих пар і самотніх ентузіастів в цей вечір Fabrika.space організовує показ кращих еротичних короткометражок Best Erotic Shorts 2020 по оновленій програмі.

Початок: 18:50

Концерт у філармонії

Харківська філармонія готує до дня Святого Валентина симфонічний концерт “Янко-шоу”, на якому академічний хор та музиканти виконають найромантичніші композиції.

Початок: 19:00

Кіноужін в “Парижі”

У вже культовому для харків’ян ресторані “Париж” 14 лютого буде особливий вечір: спеціально підготовлене святкове меню, затишна атмосфера і перегляд фільму “Брудні танці” – відмінний спосіб провести спокійний романтичний вечір.

Початок: 19:00

Тематичне шоу в дельфінарії

Дельфінарій “Немо” теж підготував для харків’ян особливу програму: в цей вечір команда артистів і морських тварин представить нічну виставу “Love”.

Початок: 21:00

Святковий діджей-сет

У Moskvich Bar в честь свята любові пройде особлива вечірка, вести яку буде німецький діджей Oskar Offermann.

Початок: 22:00

Зв'язок з департаментом

Не потрапляє під дію Закону про запит на отримання публічної інформації

Тема звернення