logo

У Харкові з’явиться Почесне консульство Словацької Республіки

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 5 жовтня, провів зустріч з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним і Міністром закордонних справ Словацької Республіки Мирославом Лайчаком.Меропріятіе пройшло в Харківській міській раді. Від імені міського голови Геннадія Кернеса перший віце-мер привітав гостей.

«Харків – дуже гостинне місто. Я впевнений, що вам сподобається в нашому місті і захочеться не раз сюди повернутися », – сказав Ігор Терехов.

В ході зустрічі Павло Клімкін презентував колезі зі Словаччини інвестиційну привабливість Харкова. Також міністр високо оцінив роботу міської влади в сфері створення позитивного міжнародного іміджу.

«Я дуже люблю Харків – це європейське місто, де живуть розумні і працьовиті люди. Для нашого міністерства Харків особливо важливий, оскільки багато дипломатів відомства закінчив Національну юридичну академію. Крім того, Харків – один з унікальних центрів хайтека і IT-технологій в Україні », – сказав Павло Клімкін.

Також на зустрічі обговорили можливість створення в Харкові Почесного консульства Словацької Республіки.

«Я вважаю, що з відкриттям Почесного консульства саме в Харкові у нас буде дуже багато хороших можливостей для розвитку співпраці», – підкреслив міністр закордонних справ України.

Ігор Терехов також зазначив, що Харків зацікавлений у відкритті консульства, і міська влада зі свого боку надасть необхідне сприяння.

«Це робота не одного дня, але нам обіцяють в найкоротші терміни провести всі необхідні процедури, і в Харкові з’явиться Консульство Словаччини. З боку Міністерства закордонних справ Словаччини ми також отримали посил про те, що словацький бізнес зацікавлений у співпраці з Харковом », – додав Ігор Терехов.

Крім того, на зустрічі був представлений туристичний потенціал Харкова, також дипломати обговорили питання культурного обміну між країнами.

Зв'язок з департаментом

Не потрапляє під дію Закону про запит на отримання публічної інформації

Тема звернення